11 powodów, dla których przeprowadzka z nami to najlepszy pomysł!

Image

Jeśli czeka Cię przeprowadzka i zastanawiasz, która firma przeprowadzkową jest dla Ciebie odpowiednia, postaramy się przekonać Cię, dlaczego przeprowadzka z Bezstresowymi Przeprowadzkami jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Poniżej przedstawiamy 11 powodów, dla których powinieneś wybrać naszą firmę.

Dlaczego przeprowadzka z firmą przeprowadzkową to dobry pomysł?

Przeprowadzka z firmą przeprowadzkową to sprawne i co do zasady bezproblemowe przewiezienie rzeczy z jednego punktu do drugiego. Oczywiście firmy przeprowadzkowe podejmują starania, aby przeprowadzka przebiegała bez jakichkolwiek problemów. Jednak każda z istniejących na rynku firm wypracowała swoje własne metody pracy. Zlecenie firmie przeprowadzkowej przeprowadzki to oszczędność czasu, nerwów oraz … pieniędzy!

Jak szukać firmy przeprowadzkowej do przeprowadzki?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, jak szukać firmy przeprowadzkowej do przeprowadzki, kiedy na rynku jest dostępnych wiele firm. Z pewnością dla osoby, która nie miała wcześniej styczności z firmą przeprowadzkową wybór może być utrudniony. Dlatego, jeśli planujesz znaleźć profesjonalną firmę przeprowadzkową, zerknij na nasz artykuł. Dowiesz się z niego, jak szukać firmy przeprowadzkowej do przeprowadzki, aby być zadowolonym w 100% z przeprowadzki.

Dlaczego warto nam zlecić przeprowadzkę?

Istnieje wiele powodów, dla których warto zlecić nam przeprowadzkę. Poniżej przedstawiamy wyłącznie te najważniejsze, które według naszych dotychczasowych Klientów są najważniejsze. Dotyczą one przede wszystkim:

  • posiadanego doświadczenia,
  • wyceny,
  • cennika,
  • elastyczności,
  • profesjonalizmu,
  • opinii na nasz temat,
  • a nawet naszych Klientów.

Doświadczenie w przeprowadzkach

Doświadczenie w przeprowadzkach to z pewnością nasz atut. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w przeprowadzaniu, doskonale wiemy, w jaki sposób zorganizować przeprowadzkę, aby przebiegła ona bez problemu. Poza tym to właśnie doświadczenie sprawia, że już na etapie rozmów z Klientem i zlecenia usługi, wiemy, jakie pytania zadawać, aby nie było później przykrych niespodzianek.

Prowadzimy zarejestrowaną działalność

Kolejną naszą zaletą jest to, że prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą. Możesz nas odnaleźć w CEiDG. To znaczy, że rozliczamy podatki, zatrudniamy pracowników, ponosimy koszty działalności, jesteśmy wiarygodną firmą, która nie zawinie się, kiedy coś pójdzie nie tak. Chociaż jesteśmy pewni, że wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Darmowa wycena przeprowadzki

Darmowa wycena przeprowadzki to podstawa w tej działalności. Przynajmniej według nas. Nasi Klienci mogą liczyć na bezpłatną wycenę każdej przeprowadzki. Ponadto proponujemy Klientom spotkanie w miejscu załadunku i zapoznanie się z miejscem rozładunku, tak, abyśmy mogli ją prawidłowo wycenić oraz odpowiednio się do niej przygotować pod względem niezbędnego sprzętu do sprawnej przeprowadzki.

Ubezpieczenie przeprowadzki

Ubezpieczenie przeprowadzki jest ważne i dla Klienta zlecającego przeprowadzkę, i dla firmy przeprowadzkowej, Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że chroni Klienta zlecającego przeprowadzkę przed poniesieniem ewentualnej szkody finansowej wynikającej ze zniszczenia przedmiotów należących do Klienta. Z kolei firmę przeprowadzkową zabezpiecza przed utratą zaufania ze strony Klientów.

Posiadamy konkurencyjne ceny przeprowadzek

Oczywiście naszym atutem są konkurencyjne ceny. Dzięki atrakcyjnym cenom naszych usług, nie poniesiesz wysokich nakładów finansowych na przeprowadzkę. Poza tym, jeśli czeka Cię dużo wydatków, możesz dodatkowo obniżyć koszt przeprowadzki, o czym poczytasz tutaj

Elastyczność to nasze drugie imię

Jesteśmy elastyczni. Co oznacza, że za każdym razem dopasowujemy się do oczekiwań i potrzeb Klienta. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Dlatego u nas otrzymasz dokładnie to, czego potrzebujesz od przeprowadzki.

Jesteśmy profesjonalistami na każdym etapie przeprowadzki

Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług. Co można zauważyć na każdym etapie współpracy z naszą firmą. Zawsze pozostajemy do dyspozycji Klientów, chętni do rozwiania wszelkich wątpliwości na temat przeprowadzek z Bezstresowymi Przeprowadzkami.

Dbamy o zadowolenie naszych Klientów z przeprowadzki

Dbamy o zadowolenie każdego naszego Klienta. Staramy się, aby byli zadowoleni nie tylko z przebiegu przeprowadzki, ale również z kontaktu z naszymi pracownikami. Dlatego duży nacisk kładziemy na odpowiednie przygotowanie pracowników pod kątem umiejętności osobistych, w tym komunikatywności.

Przeprowadzki z nami mają bardzo dobre opinie

Powodem, który również przemawia za wyborem naszej firmy Bezstresowe Przeprowadzki, jest również fakt, że posiadamy bardzo dobre opinie od naszych Klientów. Oczywiście bez problemu znajdziesz opinie na nasz temat w sieci internetowej.

Świadczymy usługi firmom i osobom prywatnym

Nasza oferta przeprowadzek skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, czyli konsumentów, jak i przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych, np. urzędów. Ponieważ prowadzimy zarejestrowaną działalność gospodarczą, wystawiamy FV za usługi przeprowadzkowe. Jeśli prowadzisz przedsiębiorstwo – będziesz mógł przeprowadzkę wliczyć w koszty firmy.

Przeprowadzamy szybko, sprawnie, bezstresowo!

Dbamy o jakość wykonywanych usług. Wiemy doskonale, jak cenny jest czas w dzisiejszym szalonym świecie, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby przeprowadzka przebiegła bez jakichkolwiek zakłóceń.