Przeprowadzka z Bezstresowymi Przeprowadzkami. FAQ – najczęściej zadawane pytania przez naszych Klientów

Image

Zwróciliśmy uwagę na to, iż nasi Klienci bardzo często zadają te same pytania podczas pierwszego kontaktu z naszą firmą przeprowadzkową. Zebraliśmy je do kupy i stworzyliśmy FAQ. Zapoznanie się tą treścią pozwoli na lepsze zrozumienie współpracy z firmą przeprowadzkową. A sama przeprowadzka z naszą firmą przeprowadzkową będzie czymś… bezstresowym.

Najczęściej zadawane pytania Klientów

Co obejmuje usługa przeprowadzki?

Standardowa usługa przeprowadzki Bezstresowych Przeprowadzej obejmuje przeniesienie rzeczy do samochodu dostawczego ze wskazanego przez Ciebie miejsca, bezpieczny transport Twoich rzeczy do miejsca docelowego i wypakowanie z samochodu rzeczy pod wspazanym adresem. Oczywiście jesteśmy elastyczni i posiadamy w ofercie również inne usługi uzupełniające przeprowadzkę. 

W jaki sposób firma przeprowadzkowa dokonuje wyceny przeprowadzki?

Firma przeprowadzkowa Bezstresowe Przeprowadzki podczas rozmowy telefonicznej z Klientem zadaje wiele pytań, na podstawie których wycenia usługę przeprowadzki. Dotyczą one przede wszystkim:

  • dodatkowych usług do wykonania,
  • listy rzeczy do przewiezienia,
  • miejsca załadunku,
  • miejsca rozładunku,
  • pakowania rzeczy do przewiezienia,
  • oględzin.

Więcej na temat tego, jak przygotować się do rozmowy z firmą przeprowadzkową znajdziesz tutaj. Musisz wiedzieć, że firmy przeprowadzkowe często dokonują orientacyjnych oględzin miejsca przeprowadzki.

Czy wycena przeprowadzki jest bezpłatna?

Jesteśmy profesjonalną firmą przeprowadzkową, która posiada grono zadowolonych Klientów. Nie pobieramy jakichkolwiek opłat za dokonanie wyceny przeprowadzki. Uważamy, że takie działanie nie byłoby w porządku wobec naszych Klientów. Potępiamy takie praktyki.

Przeprowadzka – od czego zależy cena?

Cena przeprowadzki uzależniona jest od wielu kwestii. Przede wszystkim od odległości pomiędzy punktem załadunku rzeczy i rozładunku. Dla ceny przeprowadzki, duże znaczenie ma również ilość oraz rodzaj rzeczy do przewiezienia. Nasi pracownicy pytają również o możliwość podjazdu pod wejście do nieruchomości, a także obecność windy w budynku, co również ma znaczenie dla ceny usługi przeprowadzkowej. Ostateczny koszt przeprowadzki uzależniony jest również od usług dodatkowych, z których zdecydował się skorzystać klient, a także od liczby godzin, którą pracownicy firmy muszą poświęcić na przeprowadzkę.

Czy pakowanie mebli i sprzętu mieści się w zakresie usługi przeprowadzki?

Pakowanie mebli i sprzętu RTV i AGD nie mieści się w podstawowej usłudze przeprowadzki. Ale Bezstresowe Przeprowadzki świadczą usługi dodatkowe związane z demontażem i montażem mebli, o które można rozszerzyć usługi przeprowadzkowe. Warto wspomnieć, że nasi pracownicy polecają potencjalnym Klientom przesłanie w wiadomości email lub sms zdjęcia mebli i sprzętu RTV i AGD, dzięki czemu będą mogli wycenić usługę.

Przeprowadzka z Bezstresowymi Przeprowadzkami – czy firma posiada ubezpieczenie?

Firma Bezstresowe Przeprowadzki posiada ubezpieczenie, dzięki czemu nie musisz się martwić o ryzyko wystąpienia jakichkolwiek problemów i dodatkowych kosztów. Bezstresowe Przeprowadzki posiadają ubezpieczenie na powierzone mienie, w przypadku uszkodzeń ścian, podłogi lub w innym uszczerbku mienia.

Jakie są zalety korzystania z firmy przeprowadzkowej podczas przeprowadzki?

Jest wiele zalet korzystania z naszych usług. Przede wszystkim oszczędność czasu. Doświadczeni pracownicy naszej firmy przeprowadzkowej Bezstresowe Przeprowadzki szybciej przeprowadzą Cię pod wskazany adres. Kolejną zaletą jest mniejsze ryzyko uszkodzenia mienia. Poza tym pracownicy Bezstresowych Przeprowadzek wiedzą, w jaki sposób przewozić rzeczy, aby nic się nie uszkodziło. Następną zaletą jest brak nerwów i stresu. Co znaczy, że nie musisz się martwić o nic. Wszystko robią za Ciebie doświadczeni pracownicy.

Czy przeprowadzka z firmą przeprowadzkową trwa krócej?

Oczywiście! Pracownicy Bezstresowych Przeprowadzek działają szybko i sprawnie, dzięki czemu ograniczają czas przeprowadzki do minimum.

Do kogo kierowane są usługi firmy Bezstresowe Przeprowadzki?Czy firma przeprowadza również biura i firmy, czy tylko klientów prywatnych?

Firma Bezstresowe Przeprowadzki przeprowadza nie tylko klientów indywidualnych, ale również klientów biznesowych, w tym małych przedsiębiorców, jak i duże korporacje. Więcej na temat przeprowadzki biura przeczytasz tutaj.

Czy są jakieś minimalne terminy przed przeprowadzką, kiedy powinniśmy się kontaktować z firmą przeprowadzkową?

Teoretycznie nie ma żadnych konkretnych terminów przed przeprowadzką, kiedy powinieneś się skontaktować z firmą przeprowadzkową. Jednak bezpieczniej jest zachować pewien odstęp czasu. Co znaczy, że im wcześniej zlecisz nam przeprowadzkę, tym lepiej.

Nietypowa przeprowadzka. Czy przeprowadzamy również część rzeczy w ramach przeprowadzki?

Tak. Przeprowadzka może obejmować przeprowadzenie części rzeczy, czyli po prostu przewiezienie części rzeczy. Jest to idealne rozwiązanie również dla osób, które czasowo zmieniają miejsce pobytu. Pamiętaj jednak, że nie jesteśmy firmą kurierską!

Przeprowadzka – w jaki sposób mogę obniżyć koszty usługi?

Przede wszystkim możesz samodzielnie się spakować, co obniży koszty przeprowadzki. Poza tym możesz również samodzielnie zdemontować i zamontować meble, możesz także samodzielnie spakować i zabezpieczyć sprzęt RTV i AGD. Ponadto możesz zmniejszyć liczbę rzeczy, do przewiezienia. Więcej na temat zmniejszenia kosztów przeprowadzki przeczytasz tutaj.

Wykonuję zawód prawniczy, czy przysługuje mi jakaś zniżka na przeprowadzkę?

Tak. Nasza firma udziela rabatu na przeprowadzkę dla notariuszy, prawników, agencji nieruchomości, instytucji państwowych, a także firm zatrudniających powyżej 15 osób. Ale nie tylko. Więcej informacji na ten temat uzyskasz na stronie Bezstresowych Przeprowadzek.