Przeprowadzka z firmą przeprowadzkową a demontaż, magazynowanie, utylizacja

Image

Przeprowadzka z firmą przeprowadzkową zapewnia spokój ducha, oszczędza nerwy, czas i pieniądze. Warto wiedzieć, że firmy przeprowadzkowe świadczą również inne usługi wspierające przeprowadzki. Jakie to są usługi i dlaczego warto z nich skorzystać? O tym poniżej!

Profesjonalna firma przeprowadzkowa a Twoje przeprowadzki

Profesjonalna firma przeprowadzkowa działa sprawnie i bezproblemowo. Oczywiście jej fachowość można zauważyć już na etapie pierwszej rozmowy z potencjalnym klientem, kiedy zadaje wiele, z pozoru nieistotnych lub nietypowych, pytań. Tymczasem pracownicy firmy przeprowadzkowej doskonale wiedzą, co jest ważne, dlatego nie zadają przypadkowych pytań. Poza tym profesjonalna firma przeprowadzkowa posiada kompetentnych i odpowiedzialnych pracowników, którzy zatrudnieni są na podstawie odpowiedniej umowy i, co równie ważne, posiada ubezpieczenie OC, na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń. Ale to nie wszystko! Firmy przeprowadzkowe, takie, jak Bezstresowe Przeprowadzki, świadczą oprócz standardowych przeprowadzek, również inne usługi skierowane do osób przeprowadzających się.

Usługi dodatkowe dla przeprowadzek z firmą przeprowadzkową

Usługi dodatkowe skierowane do osób przeprowadzających się, mają za zadanie ułatwić im przeprowadzkę, zapewniając dostępność oferty, która posiada ważne usługi wspierające, wśród których wymienić można:

  • demontaż i montaż mebli podczas przeprowadzki,
  • utylizację zawartości mieszkania po przeprowadzce,
  • magazynowanie rzeczy podczas przeprowadzki,
  • wynajem wózka paletowego na czas przeprowadzki,
  • sprzedaż kartonów do przeprowadzek.

Demontaż i montaż mebli a sprawna przeprowadzka z firmą przeprowadzkową

Typowa przeprowadzka bardzo często wiąże się z koniecznością demontażu i ponownego montażu mebli. Jest to czasochłonne i bardzo często irytujące. Wbrew pozorom nie jest łatwo złożyć ponownie meble, zwłaszcza wtedy, kiedy zgubiliśmy instrukcję załączoną przez producenta lub meble robione były na wymiar i nie dostaliśmy żadnych informacji na temat składania mebli. Zlecenie firmie przeprowadzkowej demontażu i montażu mebli pozwoli Ci oszczędzić czas i nerwy.

Utylizacja zawartości mieszkania po przeprowadzce

Czasami przeprowadzamy się do nowego, w pełni umeblowanego mieszkania, a stare meble i sprzęty są nam niepotrzebne. Nie chcemy ich z różnych powodów sprzedawać, nie mamy czasu na poszukiwania osoby, która chciałaby je od nas wziąć na darmo. Co w takiej sytuacji? Należy pozbyć się zawartości mieszkania po przeprowadzce. Oczywiście nie musisz tego robić samodzielnie – możesz to zlecić firmie przeprowadzkowej, która zrobi to za Ciebie.

Magazynowanie rzeczy podczas przeprowadzki

Firmy przeprowadzkowe oferują również usługę magazynowania rzeczy podczas przeprowadzki. Poza tym, z pewnością jest to doskonałe rozwiązanie dla tych osób, które muszą podziać gdzieś rzeczy, np. dlatego, że remont mieszkania nie został jeszcze dokończony. 

Wynajem wózka paletowego na czas przeprowadzek

Niektóre firmy przeprowadzkowe, jak Bezstresowe Przeprowadzki, świadczą również usługi najmu wózków paletowych. Dzięki temu, osoby przeprowadzające się nie muszą samodzielnie dźwigać ciężkich ładunków. Mogą skorzystać z wózka paletowego podczas przeprowadzki. 

Sprzedaż kartonów do przeprowadzki

Oczywiście wiele firm na rynku przeprowadzkowym oferuje swoim klientom sprzedaż kartonów do przeprowadzek. Dzięki czemu nie muszą jeździć po marketach typu Obi lub Ikea w poszukiwaniu odpowiednich pudełek.